Yüzme Turu

Yüzme Turu

Yüzme Turu özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilir. Siz değerli müşterilerimizin güzel anlarında keyifli tur seçenekleri ile yanınızda olmak bize mutluluk verir. Bu amaçla birbirinden farklı hizmet seçeneklerini sizlere yüksek kalite anlayışı ile sunmaktayız.

Istanbul Pleasure kusursuz organizasyonlar planlama konusunda deneyim sahibi bir firmadır. Güvenle bizden hizmet satın alırken aynı zamanda da nitelikli bir çalışma ile muhatap olursunuz. Yüzme turu aldığınızda buna ek olarak ekstra turları da tercih edebilirsiniz.

İstanbul Boğazı’nın maviliklerinde yüzmek ve keyifli bir gün geçirmek için yüzme turları ideal seçeneklerdir. Güneşli bir yaz gününün tadını çıkarmak istediğinizde yüzme turuna ilave hizmet satın alarak bu turu hareketlendirebilirsiniz.

Firmamız farklı tur alternatifleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet verirken düğün/nişan, şirket yemeği ya da evlilik teklifi organizasyonlarında ekstra hizmet seçenekleri de sunar. Profesyonel bir çalışma anlayışına sahip olan şirketimiz aynı zamanda ekip ruhu ile çalışmaktadır.

Istanbul Pleasure Tur Çeşitleri

Istanbul Pleasure Tur Çeşitleri ile nitelikli hizmetlerini sürdüren bir işletmedir. Profesyonel bir iş ahlakına sahip olan firmamızın öncelikleri arasında koşulsuz müşteri memnuniyeti vardır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin talep ve gereksinimleri her zaman dikkate aldıklarımız arasında yer alır.

Boğaz’da gezinti yapmak isteyen müşterilerimiz için ya da evlilik teklifini romantik bir ortamda gerçekleştirmek isteyen çiftlere yönelik olarak da tur programlarımız bulunur. Bunun yanı sıra tatil turlarımız, yıl dönümü kutlaması organizasyonlarımız profesyonel bir anlayışla düzenlenir.

● Boğaz’da yapılan turlar
● Kahvaltılı organizasyonlar
● Doğum günü kutlamaları
● Adalara düzenlenen geziler
● Bekarlığa Veda Organizasyonları
● Arabian Night
● Düğün/Nişan kutlaması turları
● Evlilik Teklifi/Yıl Dönümü Turları
● Tatil planlaması turları
● Yüzme amaçlı turlar
Istanbul Pleasure İlave Hizmetler

Istanbul Pleasure İlave Hizmetler alınarak tur paketlerinin kapsamı genişletilebilir. Bu sayede daha keyifli ya da eğlenceli hale gelen turlar ile güzel vakit geçirilebilir. Dilerseniz anılarınızı kayıt altına alabilir ya da müzik eşliğinde bu turu tamamlayabilirsiniz. Bunun için ekstra hizmet satın almak yeterlidir.

● Fotoğrafçılık hizmeti
● Ekstra fasıl sunumları
● Ekstra canlı keman hizmeti
● Ekstra havai fişek gösterileri
● Ekstra lazer sunumu
● Ekstra Çiçek
● Ekstra yemek hizmeti
● Ekstra VIP transferi yapılması (çift yönlü olarak yapılabilir)
● Ekstra süslemeler
● Ekstra Alkollü içecek