Tatil Turu

Tatil Turu

Tatil Turu çoğumuzun ihtiyaç duyduğu gezi programını bizlere sunar. Yıl içinde mesai yapan birçok kişi için yılın belirli bir zamanında dinlenmek doğal bir gereksinimdir. Bu durumda da tatil planlaması yaparız. Tatil turu satın aldığınızda ise ayrıntılara odaklanmanıza gerek kalmaz ve dinlenmeye kanalize olabilirsiniz.

Tatil turu ile denizin keyfini çıkarırken doğanın sesini dinler ve tüm yorgunluklarınızı geride bırakabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olurken dilediğiniz konforu da elde etmeniz kolaylaşır.

Istanbul Pleasure olarak profesyonel anlamda hizmet veren firmamız koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle de tüm faaliyetlerimizin merkezinde müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları yer alır.

Istanbul Pleasure Tur Program Çeşitleri

Istanbul Pleasure Tur Program Çeşitleri sayesinde farklı ve keyifli birden fazla tur paketi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu turlar planlanırken müşteri talepleri dikkate alınır. Seçeceğiniz herhangi bir tur paketi kapsamında dilediğiniz keyifli vakitleri geçirme şansı elde edersiniz.

Bunun yanı sıra özel günlerinize bir anlam katmak için de tur programları sizlere alternatif sunar. Ayrıca ilave hizmet satın aldığınızda tura farklı bir deneyim de katabilirsiniz. İlave hizmetler bir veya daha fazla sayıda alınabilir. Bu sayede dilediğiniz gibi özel anlarınızın kalıcı hatıralara dönüşmesi sağlanabilir. Tur programlarımız farklı temalara yönelik olarak planlanabilir. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

● İstanbul Boğaz’ında geziler
● Kahvaltılı eşliğinde yapılan organizasyonlar
● Doğum günü kutlamaları
● Adalar gezileri
● Bekarlığa veda için yapılan organizasyonlar
● Arabian Night organizasyonları
● Düğün/Nişan kutlaması için yapılan organizasyonlar
● Evlilik Teklifi/Yıl dönümü kutlaması turları
● Tatil amaçlı turlar
● Yüzme maksatlı turlar
Istanbul Pleasure Sunulan İlave Hizmetler

Istanbul Pleasure Sunulan İlave Hizmetler sayesinde farklı bir tur deneyimi yaşanabilir. Bu hizmetler bir veya daha fazla sayıda alınabilir. Yemek, süsleme, canlı müzik ya da havai fişek gösterileri düzenlemeyi planladığınız özel günlerinizin unutulmaz olmasını sağlar.

● Fotoğraf çekim uygulamaları
● Ekstra fasıl gösterisi
● Canlı keman sunumu
● Tura ilave havai fişek gösterisi hizmeti
● Tura ilave lazer sunumu hizmeti
● Tura ilave ekstra çiçek hizmeti
● Tura ilave ekstra yemek
● Ekstra VIP transferi yapılması (çift yönlü olarak yapılabilir)
● Tura ilave ekstra süslemeler
● Ekstra alkol