Kahvaltı Turu

Kahvaltı Turu

Kahvaltı güne başlarken önemsenmesi gereken bir yaşam alışkanlığıdır. Kahvaltı Turu ile günün değer kazanması sağlanabilir. Bu tür bir hizmet satın alındığında eğlenceli ve keyifli bir tur paketine de sahip olursunuz.

Istanbul Pleasure her tür organizasyonu başarı ile tamamlayan bir firmadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanırken siz değerli müşterilerimizin beklentilerine de karşılık vermekten büyük bir mutluluk duymaktayız.

Kahvaltı turuna katılan müşterilerimiz eğlenceli bir günün yanı sıra keyifli ve dinlendirici anlara da tanıklık eder. Güzel bir kahvaltı eşliğinde doğanın ve denizin keyfini çıkarmak herkes için mutluluk vericidir.

Kahvaltı turunu satın alan müşterilerimiz diledikleri takdirde ekstra hizmet seçeneklerinden de yararlanabilir. Ekstra satın alınacak hizmetlerin de herkesin zevk ve beklentilerine yanıt vermesi amaçlanır.

Bu noktada ise ekstra hizmetlerde zengin bir çeşitlilik söz konusudur. Tura ilave olarak alınacak bu hizmetlerle turun neşeli ve zevkli geçmesi sağlanabilir. Sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler, özel anlarını unutulmaz kılmayı planlayanlar, dostları ile güzel bir gün geçirmek isteyenler çeşitli tur paketleri ile bu hayallerini gerçekleştirebilir.

Kahvaltı turu da bu tür organizasyonlardan biridir. Şirketlerin çalışanları için düzenleyebileceği etkinliklerin yanı sıra bireysel müşterilerin de herhangi bir tur paketi arasından seçim yapması mümkündür.

Istanbul Pleasure Ekstra Hizmetler

Istanbul Pleasure Ekstra Hizmetler konusunda da profesyonel bir bakış açısına sahiptir. Güzel bir kahvaltı turunda ihtiyaç duyulabilecek birbirinden farklı ekstra hizmet seçenekleri vardır. Bu hizmetler birlikte ya da ayrı ayrı da alınabilir.

Ekstra hizmet seçenekleri sayesinde turun kapsamında genişleme olur. Talep edilen tura bağlı olarak ekstra hizmetler siz değerli müşterilerimiz için planlanmaktadır. Bu çalışmalar yapılırken titiz bir bakış açısı ile hareket eden şirketimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini de kendisine ilke edinir.

Kahvaltı turuna ilave edilebilecek hizmetler arasında fotoğraf çekimi ya da süslemeler yer alırken VIP transfer hizmeti de çift yönlü olarak yapılabilir. Diğer turlar söz konusu olduğunda ise farklı ekstra hizmet seçeneklerimiz de bulunur.

● Fotoğraf çekimi yapılması
● Fasıl ekibi ile sunum
● Canlı keman gösterileri
● Havai fişekli sunumlar
● Lazerli uygulamalar
● Çiçek
● Yemek
● VIP transferi yapılması (çift yönlü olarak yapılabilir)
● Süsleme yapılması
● Alkollü içecekler