Evlilik Teklifi/Yıl Dönümü

Evlilik Teklifi/Yıl Dönümü 

Evlilik Teklifi/Yıldönümü gibi zamanlar insanlar için özel bir öneme sahiptir. Bu özel günleri unutulmaz kılan ise düşünülerek yapılan organizasyonlardır. Hayat boyu iz kalmasını istediğimiz özel anlarımızda bazı planlar yaparak bunu gerçekleştirebiliriz. Tur seçenekleri de sevdiklerimiz için güzel hatıralar biriktirmeye yarayan bir etkinliktir.

Istanbul Pleasure bu noktada bizi hayallerimize biraz daha yaklaştırır. İhtiyacımıza yönelik bir tur programı satın aldığımızda sevdiklerimiz için de güzel bir jest yapmış oluruz. Evlilik teklifi etmek isteyenler için ideal seçeneklerden biri de romantik bir ortamda ve Boğaz manzarasına karşı bir tur paketi satın almaktır.

Bunun yanında yıldönümü kutlamaları için de romantizme ihtiyaç duyduğunuzda İstanbul Boğaz’ı çok geniş bir imkan sunar. Eşsiz maviliklerin üzerinde ve sevdiğiniz kişi ile baş başa geçireceğiniz birkaç saatlik zaman dilimi yaşam boyu unutulmayacak anılara dönüşebilir. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olur.

Bu tür özel günlerinizde ekstra hizmet seçeneklerini de değerlendirdiğinizde turunuzun atmosferini değiştirebilirsiniz. Yemek ilave hizmeti ya da süsleme organizasyonları bu seçeneklerden birkaçıdır. Bunun dışında havai fişek gösterileri, canlı müzik sunumları gibi ilave hizmetler sayesinde de renkli bir tur gerçekleştirebilirsiniz.

Istanbul Pleasure Turları

Istanbul Pleasure Turları birbirinden farklı seçenekleri siz değerli müşterilerimize sunarken profesyonel bir anlayışla hareket eder. Koşulsuz müşteri memnuniyeti önceliklerimiz arasında yer alır. Ekip ruhu ile çalışan şirketimiz deneyimleri ile sizlere daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinir.

● Boğaz’da gerçekleştirilen geziler
● Kahvaltılı eşliğinde yapılan organizasyonlar
● Doğum günü kutlamaları
● Adalar gezileri
● Bekarlığa veda için yapılan organizasyonlar
● Arabian Night organizasyonları
● Düğün/Nişan kutlaması için yapılan organizasyonlar
● Evlilik Teklifi/Yıl dönümü kutlaması turları
● Tatil amaçlı turlar
● Yüzme maksatlı turlar
Istanbul Pleasure Ek Hizmet Seçenekleri

Istanbul Pleasure Ek Hizmet Seçenekleri alınarak tur paketlerinin kapsamı genişletilebilir. Bu sayede daha keyifli ya da eğlenceli hale gelen turlar ile güzel vakit geçirilebilir.

● Fotoğrafçılık
● Ekstra fasıl sunumu hizmeti
● Ekstra canlı keman sunumu hizmeti
● Ekstra havai fişek gösterisi hizmeti
● Ekstra lazer sunumu hizmeti
● Ekstra çiçek hizmeti
● Ekstra yemek
● Ekstra VIP transferi yapılması (çift yönlü olarak yapılabilir)
● Ekstra süslemeler
● Ekstra alkol