Düğün/Nişan

Düğün/Nişan 

Düğün/Nişan organizasyonu yapmayı planladığınızda tekne turu ile bu özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Özel günlerde yapılan ekstra hazırlıklar sayesinde hatıralarda iz bırakacak etkinlikler organize edilebilir. Biz de sizlerin mutlu günlerinde yanınızda olmaktan ve bu gününüze değer katmaktan memnuniyet duymaktayız.

İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzellikleri ile birlikte denizin maviliklerinde kaybolmak istediğinizde bizden hizmet alabilirsiniz. Şirket yemeği, özel günlerde düzenlenen organizasyonlar, yüzme turları ve daha fazlası Istanbul Pleasure ayrıcalığı ile sizlere sunulur.

Şirketimiz profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir ve organizasyonlar sırasında ortaya çıkabilecek tüm gereksinimler eksiksiz olarak planlanır. Bu nedenle alanında deneyimleri ile öne çıkan bir firmayız. Müşterilerimizin koşulsuz mutluluğu bizim için her şeyden önemli olurken çalışmalarımızı da bu doğrultuda planlarız.

Birçok tur çeşidini siz değerli müşterilerimiz ile buluştururken özel günlerinize anlam katmayı da amaç ediniyoruz. Bu nedenle turlarımız sırasında ekstra olarak sunulan hizmetler kategorisi de sizlerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır.

Ekstra turları satın aldığınızda etkinliğinizin içeriğini de zenginleştirme şansına sahip olursunuz. Şirket yemekleri için bir tur satın aldığınızda ekstra Boğaz Gezisi de tura dahil edilebilir. Bunun yanı sıra Düğün/Nişan gibi etkinlikleri yapmayı planlıyorsanız süsleme hizmeti, VIP transfer hizmeti gibi seçeneklerle de aldığınız hizmeti çeşitlendirebilirsiniz.

Istanbul Pleasure Tarafından Verilen Ekstra Hizmetler

Istanbul Pleasure Tarafından Verilen Ekstra Hizmetler sayesinde birbirinden farklı eğlenceler de tura dahil edilebilir. Bu sayede keyifli bir etkinlik gerçekleştirilirken güzel anılarınıza yenileri eklenebilir.

Hatıralarınızı ve keyifle geçirdiğiniz saatleri kayıt altına almak istediğinizde fotoğraf hizmetini de ekstra olarak alabilirsiniz. Bunun yanı sıra canlı keman sunumları, havai fişek gösterileri ya da süsleme hizmeti sayesinde profesyonel bir organizasyonda yer almanız mümkün olur.

● Fotoğraf çekimi
● Ekstra fasıl
● Ekstra canlı keman sunumu
● Ekstra havai fişek gösterileri düzenleme
● Ekstra lazer sunumu düzenleme
● Ekstra Çiçek
● Ekstra Yemek
● Ekstra VIP transferi yapılması (çift yönlü olarak yapılabilir)
● Ekstra Süsleme hizmeti
● Ekstra Alkollü içecekler
Istanbul Pleasure Turları

● Boğaz Gezileri
● Kahvaltılı Geziler
● Doğum Günü Organizasyonu Turları
● Adalara Gezisi
● Bekarlığa Veda Organizasyonları
● Arabian Night Turları
● Düğün/Nişan Turları
● Evlilik Teklifi/Yıl Dönümü Turları
● Tatil Turu
● Yüzme Turu Organizasyonları