Doğum Günü

Doğum Günü

Doğum Günü organizasyonlarında güvenilir isimlerle çalışmak işin kalitesinde artışa yol açar. Biz de Istanbul Pleasure olarak her tür etkinliği organize etme konusunda profesyonel bir bakış açısına sahibiz. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizle bir arada olmaktan mutluluk duymaktayız.

Doğum günleri yaşamımızda önem taşıyan özel günlerden biridir. Bu özel günde istediğimiz gibi bir kutlama yapmak hepimizin hayallerini süsler. Doğum günü organizasyonu hizmeti hazırlarken siz değerli müşterilerimiz için özel bir gün olması yönünde elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Bu çalışma kapsamında ise profesyonel çalışanlarımızla birlikte yol alırız.

Biz Istanbul Pleasure olarak siz değerli müşterilerimiz için varız. Bir organizasyonda ihtiyaç duyulabilecek tüm ayrıntılara hâkim olan firmamız sizlerin talep ve ihtiyaçlarına uygun düzenlemeler konusunda yetkinlik sahibidir. Bu nedenle de güvenilir hizmetlerde ilk akla gelen isimdir.

Doğum Günü Kutlamaları

Doğum Günü Kutlamaları yapılırken çeşitli organizasyonlardan destek alınabilir. Bunun için Istanbul Pleasure olarak yaratıcı etkinlikleri düzenleme konusunda başarılı hizmetlerimiz ile sektörde yer almaktayız.

Kutlamalar sırasında ekstra hizmetler alınarak bu özel günün daha etkileyici ve anlamlı hale gelmesi de sağlanabilir. Bu durumda kişisel tercihlere bağlı olarak çeşitli seçimler yapılır. Bir veya daha fazla sayıda da ekstra hizmet alabilmek mümkündür.

Sürpriz şeklinde de planlanabilen bu tür ekstra hizmetler sayesinde doğum günü organizasyonları unutulmaz hale gelebilir. Siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirmek bizler için önemli bir sorumluluktur. Bu nedenle de tüm çalışmalarımızda sizleri merkeze alan bir bakış açısına sahibiz.

Ekstra Satılan Hizmetler

Doğum günü kutlaması için ekstra hizmet satın alabilmek de mümkündür. Bu durumda kutlama daha cazip hale gelirken unutulmaz anılara da eşlik edilir. Ekstra hizmet satın almak daha yaratıcı ve ilginç bir doğum günü kutlaması yapmak açısından da önemlidir.

Birbirinden farklı ekstra hizmetler arasında seçim yapılırken bir veya daha fazla hizmet satın alma şansı da siz değerli müşterilerimize sunulur.

● Fotoğraf çekimi uygulaması
● Fasıl ekibi hizmeti
● Canlı keman hizmeti
● Havai fişek gösterisi
● Lazer uygulaması
● Çiçek sunumu
● Yemek hizmeti
● VIP transfer (çift yönlü olarak yapılır)
● Süsleme hizmeti
● Alkollü içecek sunumu