Boğaz Turu

Boğaz Turu

İstanbul’un doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmek istediğinizde bizimle birlikte keyifli bir Boğaz Turu yaparak gününüzü değerlendirebilirsiniz. Profesyonel bir çalışma anlayışına sahip olan şirketimiz siz değerli müşterilerimizin kaliteli bir hizmet alması için çeşitli organizasyonlar yapar. Bu çalışmalar sırasında kaliteli ve güvenilir hizmet vermek önceliklerimiz arasında yer alır.

Deneyimlerimizi sizinle paylaşırken en güzel anlarınıza eşlik etmekten mutluluk duymaktayız. Boğaz’da doğal güzelliklere şahitlik ederek eşsiz İstanbul manzarasında katılacağınız Boğaz turu ile güzel anlılar biriktirebilirsiniz.

Boğaz’ın eşsiz maviliklerinde kaybolmak, en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek istediğinizde Boğaz turu programını alabilirsiniz. Bu programı çeşitlendirmek istediğinizde ise ekstra hizmetler kapsamında da seçim yapabilirsiniz.

Ekstra hizmetler yapılacak organizasyonlara hareket katmasının yanı sıra ortamın da farklılaşmasına yardımcıdır. Bu tür hizmetler bir veya daha fazla etkinlik ile taçlandırılabilir. Istanbul Pleasure ayrıcalıklarını hissetmek istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olurken kaliteli hizmet almayı da garanti altına almış olursunuz.

Şirketimizin tur hizmetleri kapsamında çeşitli çalışmalar bulunur. Boğaz turu da bunlardan biridir ve eşsiz İstanbul manzarasına tanıklık edebileceğiniz eşsiz bir deneyimi vadeder. Farklı tur programlarımız da siz değerli müşterilerimiz için alternatifler oluşturma konusunda oldukça niteliklidir.

Istsnbul Pleasure Tur Programları

Istanbul Pleasure Tur Programları herkesin istek ve ihtiyaçları düşünülerek organize edilir. Bu kapsamda da profesyonel bir ekip ruhu ile çalışmalarımızı yapmaktayız. Koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmet kalitemizden direkt olarak anlaşılabilirken siz değerli müşterilerimizin talepleri bizim için her zaman önceliklerimiz arasında yer alır.

● Boğaz Turları
● Kahvaltı Turları
● Doğum Günü Turları
● Ada Gezisi Turları
● Bekarlığa Veda Turları
● Arabian Night Turları
● Düğün/Nişan Etkinlik Turları
● Evlilik Teklifi/Yıl Dönümü Turları
● Tatil Turu Organizasyonu
● Yüzme Turu Organizasyonu
Istanbul Pleasure Aracılığı ile Ekstra Sunulan Hizmetler

Istanbul Pleasure Aracılığı ile Ekstra Sunulan Hizmetler kapsamında farklı çalışmalar satın alınabilir. Bu hizmetler sayesinde turun içeriği zenginleşirken neşeli, kaliteli ve güzel bir gün geçirmek için de ilk adım atılmış olur. Ekstra hizmetler sayesinde konuklarımızın taleplerine uygun olarak düzenlemeler yapılabilir.

● Fotoğraf
● Fasıl
● Canlı keman
● Havai fişek
● Lazer
● Çiçek
● Yemek
● VIP transferi yapılması (çift yönlü olarak yapılabilir)
● Süsleme
● Alkollü içecekler