Bekarlığa Veda

Bekarlığa Veda

Bekarlığa Veda kutlamalarınızı unutulmaz anılara dönüştürmek istediğinizde Istanbul Pleasure ile ayrıcalıklara da imza atabilirsiniz. Bu tur kapsamında ekstra hizmetler de satın alınabilir. Ekstra hizmet alındığında turun daha eğlenceli ve hareketli geçmesi sağlanır. Bunun yanı sıra sakin bir etkinlik planlayanlar için de turun sundukları oldukça niteliklidir.

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve sizlere en iyi hizmeti sunmak bizim önceliklerimiz arasında yer alır. Bu nedenle tüm çalışmalarımızı müşteri memnuniyetine odaklı olarak planlarız.

Istanbul Pleasure birbirinden farklı tur seçeneklerini siz değerli müşterilerimize sunarken talep ve beklentilerinizi göz önünde bulundurur. Tur programlarımız dinlenmek, eğlenmek, keyifli anlara şahitlik etmek isteyen herkes için uygundur.

Evliliğe geçiş yapmadan önce birçok kişi için eğlenceli partilerden biri de bekarlığa vedadır. Yeni bir yolun başlangıcında olan tüm değerli müşterilerimiz bekarlığa veda partisi ile güzel anılar biriktirebilir. Bunun için yapılması gereken ise bekarlığa veda turu satın almaktır.

Istanbul Pleasure çeşitli tur seçeneklerini sunarken her ihtiyacı da göz önünde tutar. Boğaz turları, düğün/nişan etkinlikleri, tatil turları, yüzme turları bunlar arasında yer alan seçeneklerdir. Dileyen müşterilerimiz güzel bir yaz gününde deniz turu yaparak eğlenebilir isteyenler ise boğaz turunda İstanbul’un eşsiz manzarasına ve doğasına tanıklık edebilir.

Bekarlığa veda turları da sunulan hizmetlerden biridir. Bu tura ekstra hizmet satın alınarak renk katılabilir. Ekstra hizmetler bir veya daha fazla sayıda etkinlikle çeşitlenebilir.

Istanbul Pleasure Tur Seçenekleri

● Boğaz Turu
● Kahvaltı Turu
● Doğum Günü
● Ada Turları
● Bekarlığa Veda
● Arabian Night
● Düğün/Nişan
● Evlilik Teklifi/Yıl Dönümü
● Tatil Turu
● Yüzme Turu
Istanbul Pleasure’dan Ekstra Alınabilen Hizmetler

Istanbul Pleasure ayrıcalığı ile ekstra hizmet paketleri tek tek veya birlikte alınabilir. Bu çalışmalar alanında uzmanlık sahibi çalışanlar ile birlikte yürütülür. Bu nedenle profesyonel anlamda çalışmalar yapılırken koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanılır. Şirketimiz tarafından düzenlenen tüm turlarda siz değerli müşterilerimiz için her zaman yüksek kalitede hizmetler planlanır. Önceliklerimiz arasında yer alan müşterilerimizin memnuniyeti şirketimizin çalışma prensipleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Keyifli bir gündüz turuna ya da eğlenceli bir akşam turuna katılmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

● Fotoğraf çekim çalışması
● Fasıl
● Canlı keman yayını
● Havai fişek
● Lazerli gösteri
● Çiçek
● Yemek
● VIP transferi yapılması (çift yönlü olarak yapılabilir)
● Süsleme
● Alkollü içecekler