Arabian Night

Arabian Night

Tekne turu dendiğinde farklı konseptlerde geziler düzenlemek söz konusu olur. Bunlardan biri de Arabian Night olarak tanımlanan turlardır. Her turun kendine özgü özellikleri olurken müşterilerimizin talepleri de organizasyonlarımızda şekillenmeye yol açar.

Kusursuz bir hizmet anlayışı ve yüksek kaliteyi baz alan şirketimiz İstanbul Boğazı’nın güzelliklerinde misafirlerine huzurlu atmosferler vadeder. Müşterilerimizin tüm konfor ihtiyaçları eksiksiz olarak yerine getirilirken çeşitli turlar için bu durum geçerlidir.

Düğün/nişan gibi organizasyonlarda, evlilik teklifi ve yıl dönümü gibi çok özel günlerde http://www.istanbulpeasure.com/ aracılığı ile hizmet almak özel anlarınızı unutulmaz kılar.

Tatil turuna ihtiyacınız olduğunda ya da yazın sıcaklarında bunaldığınızda yüzme turuna katılmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her tür etkinliği profesyonel bir bakışla yönlendiren şirketimiz aynı zamanda alanında uzman kişilerle çalışmaktadır.

Turlarımızda farklı hizmetler talep ettiğinizde bunları da ekstra olarak alabilirsiniz. Müzik organizasyonu ya da havai fişek gösterisi ekstra turlardan yalnızca birkaçıdır. Bunun yanı sıra süsleme, alkollü içecek sunumları, VIP transfer hizmeti gibi ayrıcalıklı bir tur paketini de tercih edebilirsiniz. Bu hizmetler ekstra tur kapsamında yer alırken ayrı bir ücrete tabidir.

Istanbul Pleasure Tur Seçenekleri

Istanbul Pleasure Tur Seçenekleri geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerimize sunulur. Bu hizmetlerimizde koşulsuz müşteri memnuniyeti olmazsa olmazlarımız arasında yer alır. Sizlerin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle de çalışmalarımızı sizden gelen talepler doğrultusunda şekillendirmekteyiz.

Birçok tur arasından seçim yaptığınızda ekstra hizmet seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. Bu durumda ekstra turlar için belirli bir ödeme yapılması gerekirken bir veya daha fazla hizmet de alınabilir.

● Boğaz Gezileri
● Kahvaltılı Geziler
● Doğum Günü Organizasyonları
● Adalara Gezi Turları
● Bekarlığa Veda Organizasyonları
● Arabian Night Turları
● Düğün/Nişan Etkinlikleri Turları
● Evlilik Teklifi/Yıl Dönümü Etkinlikleri Turları
● Tatil Turu Organizasyonları
● Yüzme Turu Organizasyonları
Istanbul Pleasure Ayrıcalığı ile Ekstra Sunulan Hizmetler

Istanbul Pleasure Ayrıcalığı ile Ekstra Sunulan Hizmetler kapsamında çeşitli seçenekler yer alır. Bu tür hizmetler tercih edildiğinde bir veya daha fazla sayıda seçim yapmak da müşteri tercihlerine bağlı olarak değişebilir.

● Fotoğraflı turlar
● Fasıl organizasyonlu turlar
● Canlı keman sunumu hizmetleri
● Havai fişek gösterileri düzenleme
● Lazer sunumu düzenleme
● Çiçek
● Yemek
● VIP transferi yapılması (çift yönlü olarak yapılabilir)
● Süsleme hizmeti
● Alkollü içeceklerin sunumu