Ada Turu

Ada Turları 

Yachtinistanbul.com her türlü etkinliği düzenlerken müşterilerimizin beklentilerini karşılama konusunda alanında liderdir. Ada Turları unutulmaz anlara tanıklık etmek için ideal organizasyonlar arasında yer alır.

Bu tür bir etkinlik düzenlerken siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanma konusunda deneyimlerimize güveniyoruz. Ada turları güzel bir gün geçirmek isteyen müşterilerimiz düşünülerek hazırlanır.

Bu çalışma kapsamında ise mevsimin şartlarına uygun olarak hareket edilir. Ada turları satın aldığınızda unutulmaz bir gün geçirmeyi size vadediyoruz. Adaların tüm güzelliklerine şahitlik etmek ve günü hem dinlenerek hem de eğlenerek değerlendirmek isteyen müşterilerimiz için ekstra turlar da satın alınabilir.

Ekstra hizmetler kapsamında geniş bir yelpazede çalışma yapan şirketimiz müşterilerimizin unutulmaz anlara şahitlik etmesi için elinden geleni yapar. Bu tür hizmetler ihtiyaçlara uygun olarak planlanır. Ekstra hizmet alındığında turun kapsamında da çeşitlenme olur.

Ekstra Sunulan Hizmetler

Ekstra Sunulan Hizmetler söz konusu ise bu faaliyetlerin çeşitli etkinlikleri kapsaması için özel bir çalışma yapılır. Ada turları sırasında fotoğraf çekim hizmeti profesyoneller tarafından yapılır. Fasıl ekibi ile günün daha keyifli hale gelmesi sağlanırken havai fişek gösterileri ile renkli bir organizasyona da imza atılır.

Canlı keman dinlemek isteyenlerin yanı sıra lazer uygulamaları ile güne hareket katılabilir. Ada turları birden fazla kişi ile yapılan organizasyonlar söz konusu ise oldukça keyiflidir. Hafta sonları yapılan turlarda haftanın tüm yorgunluğunu atmak mümkün hale gelir.

Ekstra hizmetler sayesinde ada turlarının neşeli ve aktif geçmesi sağlanır. Bunun yanı sıra sadece dinlenmek isteyenler için de ada turları idealdir. Denizin dinlendirici etkisi ve doğanın görsel sunumu ile ada turları unutulmaz bir deneyim için ideal seçeneklerden biridir.

Ekstra hizmet satın almak isteyen siz değerli müşterilerimiz için farklı seçenekler bulunur. Bunlar arasında ise aşağıdaki örnekler mevcuttur. Turlara katılan müşterilerimiz diledikleri takdirde bu hizmetlerin bir veya birkaçını satın alabilir.

Ada turu konusunda http://www.istanbulpeasure.com/ alanında uzman bir bakış açısına sahiptir. Her türlü çalışma profesyonel bir bakış açısı ile planlanır. Güler yüzlü ve nitelikli hizmetin en doğru adresi http://www.istanbulpeasure.com/’dur.

● Fotoğraf çekme
● Fasıl ekibi sunumu
● Canlı keman gösterisi
● Havai fişek sunumu
● Lazer uygulamaları
● Çiçek hizmeti
● Yemek
● VIP transferi (çift yönlü olarak yapılabilir)
● Süslemeler
● Alkollü içecek servisi